Bize Ulaşın

0232 482 30 70

Medical Park İzmir Hastanesine Büyük Onur!


Türkiye Sanayici ve İşadamları Derneği TÜSİAD ve Türkiye Kalite Derneği KalDer işbirliği ile düzenlenen ve iş dünyasının en prestijli ödülleri arasında gösterilen Türkiye Mükemmellik Ödülleri’nde

MEDICAL PARK İZMİR HASTANESİ’NE BÜYÜK ONUR
Kalitesini taçlandırdı!
Türkiye Sanayici ve İşadamları Derneği TÜSİAD ve Türkiye Kalite Derneği KalDer işbirliği ile düzenlenen ve iş dünyasının en prestijli ödülleri arasında gösterilen Türkiye Mükemmellik Ödülleri’nde bu yıl Medical Park İzmir Hastanesi  Mükemmellikte Yetkinlik 5 Yıldız Belgesi  almaya hak kazandı.
 

2018 13-14 Kasım’da Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nin ev sahipliğinde ‘Sürdürülebilir Ortak Gelecek’ temasıyla gerçekleştirilen 27. Kalite Kongresi’de Kumport, Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi, Çamlıbel Elektrik Dağıtım AŞ, TOYO Matbaa Mürekkepleri Sanayi A.Ş.  Türkiye mükemmellik ödüllerinin sahibi olurken  Mükemmellikte Yetkinlik 5 Yıldız Belgesi  alan kuruluşlar arasında Medical Park İzmir Hastanesi de yer aldı.
 
Hedef Büyük Ödül

Konuyla ilgili düzenlenen basın toplantısında konuşan Medical Park İzmir Hastanesi Genel Müdürü Veysi Kubba Ege Bölgesi’nde ilk kez bir hastanenin böylesi bir yetkinlik belgesi almaya hak kazandığını belirterek “Kalite yolculuğu konusunda kurumumuz, bu yolculuğa başladığından bugüne dek adım adım gerekli çalışmaları yaparak İzmir'i iyi bir yere getirmek için elinden gelen gayreti sarf ediyor. Kaliteli bir kurum olabilme güvenini topluma verme konusunda elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz. Geçen sene Ege Bölgesi'nde büyük ödülü aldık, ama hedefimiz ulusal bazda bunu tescil ettirmekti. Ulusal bazda da  Mükemmellikte Yetkinlik 5 Yıldız Belgesi'ni almaya layık görüldük. Biz bu yolun daha başındayız. Bizim  hedefimiz tekrar müracaat edip Mükemmellikte Büyük Ödülü almak olacak. Bu büyük ödülü İzmir'e getirmek istiyoruz. Bunun için ekip arkadaşlarımız ile birlikte gerekli çalışmaları yapıyoruz.” dedi.
Sağlıkta mükemmellik
 
KALDER Yönetim Kurulu Başkanı Senem Kılıç ise “Kalite içinin doldurulması zor ve süreklilik getiren bir kavramdır. Kalite kişiye göre değişmektedir ancak literatürde müşteri beklentisinin sürekli aşıldığı kavram olarak karşımıza çıkıyor. Dolayısıyla sağlık sektöründe kalitede mükemmelliğe talip olmak hakikatten çok iddialıydı. Bu aşamada Sn. Veysi Beyin ve ekibinin bu uzun yolculuktaki cesur kararından dolayı onları kutluyorum. Kalite kavramını topluma yayabilmekle ilgili bir üst bilince ve kolektif yaşam şekline ihtiyacımız var.” dedi.

Birlikte Çalışıyoruz

İŞ BİRLİKLERİMİZ


  • İSTANBUL GENEL MERKEZ
  • ANKARA ŞUBE
  • BURSA ŞUBE
  • ESKİŞEHİR ŞUBE
  • İZMİR ŞUBE
  • KAYSERİ TEMSİLCİLİĞİ
  • TRAKYA TEMSİLCİLİĞİ
  • DOĞU MARMARA GÖNÜLLÜ TEMSİLCİLİĞİ
  • BATI AKDENİZ GÖNÜLLÜ TEMSİLCİLİĞİ